možno sa raz
narodím ako vločka
na tvoju teplú dlaň si počkám
v nej roztopím sa
celá
tak som to vždy chcela
Za lásku, čo z duše mi prýšti,Bohu ďakujem. Za čas obdarený lístím jesene, za slnko letné zlatovlasé. Za zimu, čo v kráse vločiek spieva s meluzínou. Za jar,keď orgovánom vonia deň. Ďakujem, že vidieť smiem, počuť ,dotýkať sa,,cítiť, ochutnávať. Za závrat z nežných viet, za detský vzlet v moje duši. Za tajomstvá,čo nik netuší. Za vieru,za nádej ,čo život [...]
Noc v ohnivom objatí keď vášeň túži s vášňou splynúť čas nenásytne krája z minút lásky je nám málo a svitanie nečaká Lúčenie -tá večnosť pulzujúca cvalom koní omamnosť splynutia kradne povedané zbohom nedohoní ako let vtáka Iba nádej -nádej a viera že stretneme sa zajtra roztúžení v nás ešte nezomrie
To predsa nejde iba tak v duši narušiť pôdu pokoja Potom s koreňmi vytrhnúť Kvietok belasý Rany sa nehoja tak rýchlo ako vrástol si Nehoja
Štyria predsedovia vlád a prezident sa stretli v nemeckej metropole dva týždne pred summitom NATO, ktorý sa uskutoční 7. a 8. júla v Ankare.
Retranslačné stanice prestali 22. júna fungovať.
Babiš verdikt k účasti Pavla na summite NATO rešpektuje, prezident ho víta.
"Nachádzame sa uprostred storočnej vlny horúčav a to najhoršie ešte len príde," tvrdia francúzski meteorológovia. Štyridsaťstupňové horúčavy zasiahnu aj Slovensko.
Celá debata | RSS tejto debaty